jest działem medycyny zajmującym się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych dzięki podejmowaniu działań zapobiegawczych zorientowanych na profilaktyce starzenia się skóry, zaś w kolejnym etapie działań rekonstrukcyjnych mających na celu odtworzyć stan sprzed tego procesu. Medycyna estetyczna obejmuje ordynację leków wydawanych z przepisu lekarza, a także zabiegi o nieinwazyjnym lub małoinwazyjnym stopniu działania. Wyłącznym i nadrzędnym celem medycyny estetycznej są działania poprawiające fizyczną atrakcyjność pacjenta.

Mezoterapia igłowa

Zwana jest również iniekcyjną , podczas zabiegu bezpośrednio do skóry dostarcza się różnorodne składniki odżywcze takie jak:kwas hialuronowy , peptydy biomimetyczne czy witaminy. Polega na dostarczeniu bezpośrednio do warstwy właściwej skóry substancji leczniczej.Mezoterapia igłowa twarzy i ciała należy do nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Jej celem jest nawilżenie, odżywienie i regeneracja skóry na wybranym obszarze ciała.

Cena od 300zł do 500zł zależy to od rodzaju substancji , które wprowadzane są do skóry.

Osocze bogatopłytkowe

(tzw. wampirzy lifting) jest preparatem powstałym na skutek obróbki krwi własnej pacjenta. Krew pobiera się za pomocą specjalnego zestawu zabiegowego, a następnie poddaje odwirowaniu i separacji. Osocze jest główną częścią składową krwi.

Wirowanie i separacja pozwala zagęścić osocze tak, aby uzyskać w nim jak najwyższe stężenie płytek krwi. Płytki krwi zawierają ponad 60 substancji czynnych, naturalnych czynników wzrostu, niezbędnych do naprawy tkanek, przebudowy naczyń i regeneracji narządów.
Ich biostymulujący efekt leczniczy wykorzystywany jest od lat, między innymi w ortopedii, chirurgii czy diabetologii.

Osocze ze względu na swoją biokompatybilność, usprawnia proces regeneracji tkanek oraz produkcji nowych naczyń krwionośnych. Aktywizuje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu oraz poprawia pracę komórek macierzystych. 

Efekty zabiegu:

  • rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
  • przebudowa włókien kolagenowych
  • poprawa ukrwienia skóry
  • wygładzenie zmarszczek i fałd poprzez biostymulację komórek skóry
  • przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej
  • zniwelowanie łysienia skóry

Cena od 700zł

NICI HACZYKOWE

NICI HACZYKOWE– skuteczny lifting twarzy i dekoltu Nici liftingujace zostały wymyślone w Korei i bardzo szybko stały się wykorzystywane na całym świecie, również Europie. Dzisiaj rekordy popularności biją nici liftingujące zakończone haczykami lub ząbkami albo wypustkami. Jakie są zalety zabiegu z użyciem nici liftingujących? ► natychmiastowy efekt liftingu utrzymujący się nawet do 24 miesięcy ► szybki i bezbolesny zabieg medycyny estetycznej ► brak konieczności szczególnego przygotowywania się do zabiegu ► całkowita wchłanialność przez organizm ► możliwość powtórzenia procedury ► bezpieczeństwo zabiegu medycyny estetycznej ► brak nacięć i blizn Jak wygląda zabieg ? Technika implantacji jest szybka i bezpieczna. Nie wymaga nacinania skóry, ponieważ nici liftingujące są wprowadzane za pomocą cienkiej kaniuli. Po zaimplantowaniu pod skórę haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i zapewniając tym samym efekt silnego liftingu. Cały zabieg medycyny estetycznej trwa około 30 minut, a jedyne ślady, jakie pozostawia zabieg, to możliwe zasinienia i obrzęk, które przeważnie utrzymują się do 5-7 dni po zabiegu. Jakie są efekty działania nici liftingujących ? Tuż po zabiegu medycyny estetycznej następuje wygładzenie zmarszczek i poprawa konturów twarzy, wynikające z mechanicznego oddziaływania wprowadzonej nici. Nici liftingujące wprowadzone pod skórę pracują jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne. W kolejnym etapie wykorzystywane są biomedyczne właściwości polidioksanonu. Po około 14 dniach od zabiegu, ma miejsce proces neokolagenezy, czyli stymulacji produkcji nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry, dzięki czemu skóra zyskuje nowe „rusztowanie”. W badaniach in vivo stwierdzono również, że działanie polidioksanonu powoduje syntezę naturalnego kwasu hialuronowego. Jak długo utrzymuje się efekt i jak często należy powtarzać zabieg? Dzięki wspomnianej synergii działania uzyskiwane podczas zabiegu efekty estetyczne są spektakularne i długotrwałe. Utrzymują się średnio około 24 miesięcy – po tym czasie nici rozpuszczają się w tkankach. Dzięki procesom neokolagenezy i pobudzeniu syntezy elastyny i kwasu hialuronowego, skóra poddana zabiegowi po rozpuszczeniu się nici nie opada i nie wraca do poprzedniego stanu. Dla utrzymania pełnego efektu zalecane jest powtarzanie zabiegu co około 2 lata.

1 Nitka 300zl, jeżeli Klienta zakłada 10 – 250zł za sztukę.

Kiedy zaleca się botoks:

BOTOKS, czyli zastrzyki z toksyny botulinowej? Toksyna botulinowa (potocznie określana mianem botoks) jest produktem leczniczym wykorzystywanym powszechnie w likwidacji zmarszczek, leczeniu nadmiernej potliwości, zwalczaniu bruksizmu czy uwolnieniu pacjenta od przewlekłych migren. Dzięki zastrzykom z toksyny botlinowej wykonywana jest również korekta brwi. Jeżeli pacjentowi zależy na uzyskaniu nowego, świeżego wyglądu, zabieg toksyną botulinową sprawdzi się doskonale. Zabieg z wykorzystaniem botoksu pomoże Ci uzyskać pozytywny wyraz twarzy, ukryć zmęczenie i stres. Zastrzyki z toksyny botulinowej pomagają również w modelowaniu twarzy czy korekcie brwi, poprzez osłabienie siły mięśni mimicznych. Jakich efektów można spodziewać się po iniekcji toksyny botulinowej? Działanie botoksu powoduje zahamowanie produkcji acetylocholiny odpowiedzialnej za przenoszenie sygnałów pomiędzy neuronami. W konsekwencji dochodzi do zupełnie bezpiecznego i odwracalnego procesu zaniku siły mięśniowej w płytce ruchu – mięśnie przestają się nadmiernie kurczyć, a zakończenia nerwowe nie wysyłają neuroprzekaźnika. Terapia botoksem pozwala uzyskać optymalne efekty podczas korekty brwi oraz leczenia zmarszczek różnego typu, takich jak: kurze łapki, lwia zmarszczka, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki palacza, zmarszczki królicze, zmarszczki pod oczami. Terapia ma również zbawienny wpływ na pozbycie się przewlekłych dokuczliwych migren. Dzieje się tak, ze względu na zmniejszenie nadmiernego napięcia mięśniowego. Botoks działa również skutecznie w przypadku szczękościsku związanego z nadmierną pracą mięśni żwaczy. Terapia toksyną botulinową pozwala ograniczyć pracę gruczołów potowych, dlatego idealnie sprawdza się w walce z problemem nadpotliwości w obrębie pach, dłoni i stóp. Czoło i kurze łapki cena 300 zł okolica natomiast inne okolice ustalamy indywidualnie w zależności od zużytego materiału.

Kwas hialuronowy powiększanie ust , zmarszczki nosowo -wargowe zmarszczki palacza cena 600-800 za 1 ml kwasu dodatkowa ap 290 zł

PO

PRZED

Urządzenie Plasma Pen:

PLASMA PEN, to wysokiej jakości, kompaktowy generator plazmy przeznaczony do użytku kosmetologicznego. Zasada działania polega wytwarzaniu przez urządzenie plazmy (zjonizowanej materii w stanie skupienia zbliżonym do gazu). Łuk elektryczny wywołuje efekt zwiększenia temperatury i odparowania niepożądanych zmian. Aparat został wyposażony w sterylne, jednorazowe igły zabiegowe mające zdecydowany wpływ na bezpieczeństwo zabiegu. Plasma to zabieg alternatywny do chirurgicznej blefaroplastyki. Nie powoduje stanu zapalnego. Zabieg z użyciem generatora plazmy, polega na sublimacji nadmiaru skóry. Podczas zabiegu dochodzi do odparowania zewnętrznych warstw naskórka prowadząc do znacznego polepszenia napięcia skóry na obszarze poddawanym zabiegowi. Efektem zabiegu jest lifting, uniesienie powiek, znaczna redukcja zmarszczek w obrębie twarzy szyi i dekoltu ale i nie tylko… Jakie są inne wskazania do użycia urządzenia Plasma Pen oprócz opadających powiek? – Usuwanie: znamiona, kurzajki, włókniaki, brodawki, pieprzyki, naczyniaki, odciski i inne -Plastyka zmarszczek przedusznych -Plastyka zmarszczek palacza -Inne zmarszczki, np. wokół oczu -Lifting szyi, dekoltu -Lifting podbródka -Zmiany barwnikowe (przebarwienia, plamy soczewicowate) -Leczenie trądziku aktywnego -Blizny potrądzikowe, blizny pooperacyjne -Rozstępy -Podniesienie pośladków, biustu -Okolice ciała z zaznaczonym nadmiarem skóry (łokcie, kolana -Nadmierne rogowacenie naskórka Jak długo trwa rekonwalescencja? W zależności od lokalizacji zabiegowej trwa kilka dni i nie jest uciążliwa. Efekty wywołane mikrowiązką plazmy (strupki) można zamaskować korektorem lub podkładem do makijażu, dzięki czemu nie są widoczne dla otoczenia. Przejściowy obrzęk tkanek utrzymuje się krótko i jest specyficzny dla lokalizacji zabiegowej, zależy także od osobniczych uwarunkowań każdego Pacjenta. Zabieg może wymagać powtórzeń dla osiągnięcia pełnego efektu estetycznego

– kolejne zabiegi można wykonywać w odstępie 4 – 6 tygodni. Jakie są przeciwwskazania?

-Padaczka

-Ciąża i karmienie piersią

-Obecność metalowych protez stawów w ciele

-Rozrusznik serca

-Stan zapalny w miejscu wykonywania zabiegu

-Żylaki

Duży pieprzyk lub brodawka 100zl

Włókniak mały 30zl.

Włókniak duży 40-45 zł

Więcej zmian ustalamy indywidualnie.

Blefaroplastyka powiek 800zl

Zmarszczki palacza 800 zł

Zmarszczki przy uszach 450 zł

LASER:

Laser diodowy najnowszej generacji model 2019 o długości fali 1026 dzięki temu depilacja jest bezbolesna i bardzo skuteczna .Usuwa owłosienie blond i bardzo delikatne do czarnego można przeprowadzać zabiegi latem i również na skórze opalonej .Parametry są ustawiane i dobierane indywidualnie dla każdego klienta.Ilość zabiegów od 6 do 8 w odstępach 3tygobnie do miesiąca po zakończonej serii zasięg przypominający przy wykupieniu 8 zabiegów zabieg przypominający Gratis oraz w przypadku depilacji 2 okolic 10% rabatu.

Laser

Cennik