Wlewy witaminowe

Cennik Kroplówek

 

KOKTAJL WITAMINOWY

Koktajl Witaminowy to produkt powstały ze specjalnie skomponowanych składników – witamina A, witamina C, witamina D3, witaminy B1, B2, B5, B6, B12, uzupełnione o kwas foliowy i biotynę. Wlewy dożylne z koktajlem witaminowym to nasz podstawowy produkt.

Jednorazowa kroplówka: 250 zł

Pakiet 5 kroplówek: 1150 zł

Pakiet 10 kroplówek: 2250 zł

 

KOKTAJL MINERAŁOWY

Kroplówka z minerałami – cynk, selen, molibden, miedź, chrom, żelazo, jod, mangan pozwala na efektywne uzupełnienie niedoborów pierwiastków śladowych, które odpowiedzialne są za kondycję naszej skóry, włosów i paznokci.

Jednorazowa kroplówka: 150 zł

Pakiet 5 kroplówek: 700 zł

Pakiet 10 kroplówek: 1350 zł

 

MAGNEZ & KOMPLEKS WITAMIN Z GRUPY B

Kompozycja Magnezu i witamin z grupy B to unikalny miks wspierający funkcjonowanie układu nerwowego, zwiększenie zdolności poznawczych, pomoc w chwilach wymagających skupienia i wytężonej pracy umysłowej, jak również pomoc w walce ze skurczami.

Jednorazowa kroplówka: 170 zł

Pakiet 5 kroplówek: 800 zł

Pakiet 10 kroplówek: 1500 zł

 

Witamina C kroplówka

Jedna z najpopularniejszych kroplówek. Do głównych właściwości witaminy C należy silne działanie antyoksydacyjne pozwalające usuwać wolne rodniki z naszego organizmu co przyczynia się do spowolnienia procesów starzeniowych.

Jednorazowa kroplówka: 100 zł (1g), 200 zł (7,5g)

Pakiet 5 kroplówek: 475 zł (1g), 950 zł (7,5g)

Pakiet 10 kroplówek: 900 zł (1g), 1800 zł (7,5g)

Cena wlewów dożylnych z większymi dawkami witaminy C ustalana jest indywidualnie.

 

SOLCOSERYL

Solcoseryl produkowany jest z dializatu krwi cieląt wysokiej jakości, dzięki temu wykazuje doskonałe właściwości regenerujące i wygajające. Jego działaniem w szczególności powinni zainteresować się sportowcy, u których wymagana jest skuteczna regeneracja obciążonych stawów oraz mięśni.

Jednorazowa kroplówka: 120 zł

Pakiet 5 kroplówek: 550 zł

Pakiet 10 kroplówek: 1050 zł

 

GLUTATION & WITAMINA C 1g

Kroplówka z glutationem jest jednym z częstszych składników będących częścią suplementacji sportowców i podstawą regeneracji potreningowej. Dzięki glutationowi nasz organizm jest w stanie znacząco zregenerować swoje komórki oraz kluczowe narządy takie jak wątroba czy trzustka.

Jednorazowa kroplówka: 120 zł

Pakiet 5 kroplówek: 550 zł

Pakiet 10 kroplówek: 1050 zł

 

KWAS ALFA-LIPONOWY

Kwas alfa-liponowy to jeden z najskuteczniejszych antyoksydatnów, który dzięki swoim właściwościom oddziałuje protekcyjnie na układ nerwowy, jak również wspomaga regenerację mięśniową i odbudowę zapasów glikogenu w wątrobie. Polecany jest osobom chorym na cukrzycę, stwardnienie rozsiane czy Alzheimer’a.

Jednorazowa kroplówka: 120 zł

Pakiet 5 kroplówek: 550 zł

Pakiet 10 kroplówek: 1050 zł

 

ORNITYNA (HEPA MERZ)

Nowość w naszej ofercie – kroplówka z Ornityną skierowana dla osób wymagających regeneracji wątroby.

Jednorazowa kroplówka: 200 zł

 

PRZEZIĘBIENIE

Kroplówka na przeziębienie to specjalna kompozycja witamin i minerałów wspartych acetylocysteiną i lekiem przeciwgorączkowym. Dzięki dużej ilości elektrolitów podanych dożylnie szybko i skutecznie organizm ma szansę na uzupełnienie ich niedoborów spowodowanych wysoką temperaturą i brakiem łaknienia na posiłek oraz płyny.

Jednorazowa kroplówka: 250 zł

 

KROPLÓWKA NA KACA

Pacjenci korzystający z regeneracyjnej kroplówki na kaca zgłaszają znaczną poprawę w odzyskaniu sił witalnych i walce z syndromem dnia wczorajszego. Unikalna usługa z dojazdem do domu, hotelu lub na miejscu w Instytucie.

Jednorazowa kroplówka: 450 zł

 

KROPLÓWKA Z AMINOKWASAMI

Jako składnik żywienia pozajelitowego, zapewniający podaż składników niezbędnych do syntezy białka, zwłaszcza u pacjentów po ciężkich urazach i urazach mnogich, w ostrych i przewlekłych chorobach wymagających stosowania żywienia pozajelitowego, w przypadku dużych zabiegów operacyjnych przebiegających z dużym niedoborem białka (przed, w czasie i po operacji).

Jednorazowa kroplówka : 200zł

 

CLINOLEIC

CLINOLEIC jest stosowany jako źródło energii i niezbędnych kwasów tłuszczowych (tłuszczów lub lipidów), które nie mogą być syntetyzowane w organizmie.

Jednorazowa kroplówka : 170zł

 

KROPLÓWKA WIELOELEKTROLITOWA

Jednorazowa Kroplówka:100zł

Preparat zawierający elektrolity (glukonian sodu, trójwodny octan sodu, chlorek potasu, chlorek sodu, sześciowodny chlorek magnezu) wstrzykiwane wraz z wodą w ciało pacjenta w celu uzupełnienia brakujących substancji.

Skład:
magnez, potas, octan sodu (magnesium, potassium, sodium acetate)

Wapno 1 ampułka: 50zł

Metamizole 1 ampułka: 40zł

Selen 1 ampułka:50zł

Solcoseryl 4 ampułki: 80zł

Glutation 1 ampułka: 50zł

Witamina C 2 ampułki: 50zł

Paracetamol 100ml: 60zł

Corhydron 1 ampułka: 60zł

Ketonal 1 ampułka: 50zł

Milgamma N 1 ampułka: 50zł

Witamina B12 1 ampułka: 40zł

Magnez 1 ampułka : 40zł

Glukoza 1 ampułka: 30zł

 

KONSULTACJA LEKARSKA

Koszt konsultacji: 100 zł

 

KONSULTACJA Z DIETETYKIEM

Koszt konsultacji: 70zł

Ułożenie planu dietetycznego: 100zł

Ułożenie planu treningowego: 50zł